+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

Targetowanie

Wykonane przez nas reklamy pojawiają się dokładnie tam gdzie spodziewamy się Twojego klienta, nie jesteśmy ograniczani lokalizacją billboardów czy innych nośników outdoorowych.

targetowanie

Poprzez ścisłą współpracę z naszymi klientami jesteśmy w stanie umieścić reklamę właśnie tam, gdzie przyciągnie ona największą uwagę, co więcej, w najbardziej odpowiednim do tego czasie. Dokładnie wybieramy i testujemy każdą lokalizację, upewniając się, że informacja będzie maksymalnie widoczna. GreenContrast może być umieszczone dosłownie wszędzie i jest formą reklamy, która jest najprawdopodobniej najbardziej skoncentrowana na lokalizacji i położeniu geograficznym, dokładne i przemyślane targetowanie jest jedną z najważniejszych zalet. Żadna inna forma reklamy nie jest w stanie zaistnieć tam, gdzie dociera reklama GreenContrast. Wybieramy miejsca, gdzie natężenie ruchu przechodniów czy rowerzystów jest największe. Bierzemy także pod uwagę położenie projektu oraz powierzchnię, na której ją umieszczamy komunikat, dzięki temu wszystkiemu:

  • Precyzyjnie docierasz do grupy docelowej, reklama pojawia się dokładnie pod nogami Twojego potencjalnego klienta.
  • Twój klient jest traktowany indywidualnie, bo Twoja reklama nie jest kierowana do masy a do konkretnego odbiorcy co pozytywnie wpływa na tworzenie indywidualnych relacji z klientem.
  • Masz zdecydowanie większy wybór miejsc na umieszczenie reklamy niż w przypadku innych standardowych outdoorowych kampanii.
  • Przygotowane przez nas reklamy nie wymagają masowej kampanii aby przebić się do świadomości odbiorcy.

Zaufali nam