+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

Snow stamp – stemplowanie śniegu / piasku

Snow / sand stamp to technika znana również pod nazwą tagging i polega na umieszczaniu logotypu lub komunikatu na wcześniej specjalnie przygotowanym stemplu, który jest wielokrotnie odbijany na miękkich nawierzchniach w piasku lub śniegu pozostawiając zaprojektowany komunikat.  Snow stamp jest techniką bardzo spektakularną i jednocześnie idealną podczas kampanii sezonowych: letnich lub zimowych, jest prosta w implementacji z możliwościami wielokrotnego wykorzystania co gwarantuje zaskoczenie i duży efekt WOW. Przygotowane przez nas stemple są trwałe i mogą stworzyć setki odsłon budując szeroki zasięg, proszę sobie wyobrazić samochody na parkingu o poranku, pokryte warstwą świeżego śniegu a na każdym z nich jest odbite charakterystyczne logo Twojej firmy.

Zalety

• Bardzo ekonomiczna forma reklamy.
• Duża ilość komunikatów w krótkim czasie, możliwość wykonania kilkuset komunikatów (odbić stempla) w ciągu jednego dnia.
•  Niekonwencjonalny nośnik dotąd niespotykany przez odbiorców.
• Możliwość wielokrotnego użycia stempla w przyszłości.
• 100 % naturalne składniki, nie ingeruje w środowisko.
• Nie wymaga pozwoleń.
• Duże zainteresowanie widzów w trakcie tworzenia komunikatu.
• Duży potencjał PR i marketingu szeptanego.
• Wyjątkowo krótki czas realizacji kampanii (10-14 dni od czasu zaakceptowania projektu stempla).

Warto pamiętać

Ta reklama potrzebuje tylko trochę piasku lub śniegu, ze względu na swoją naturę stemplowanie piasku lub śniegu jest rozwiązaniem tymczasowym i uzależnionym od warunków atmosferycznych. W zależności od wpływu warunków atmosferycznych i czynnika ludzkiego trwałość takiego komunikatu  wynosi od kilku godzin do kilku dni. Technika rewelacyjnie sprawdza się na plażach, placach zabaw i wszędzie tam gdzie piasku jest pod dostatkiem lub w przypadku stemplowania śniegu możliwe do wykonania na stokach narciarski, w mieście i wszędzie tam gdzie śniegu jest pod dostatkiem.

Koszty

Ceny w zależności od skomplikowania projektu zaczynając się już od 600 zł za stempel, który posłuży do wielu odbić i akcji. Na ostateczny koszt całej kampanii  wpływa przede wszystkim zakres oraz ilość działań w ramach akcji promocyjnej. Konkretną ofertę cenową przygotujemy w ciągu maksymalnie 24h od złożenia zapytania.

Zaufali nam