+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

Reverse Graffiti – czyste graffiti

reversegraffiti

Reverse graffiti znane również jako clean ads, clean graffiti lub czyste graffiti to technika polegająca na tworzeniu reklam i komunikatów w przestrzeni miejskiej, za pomocą odpowiednio przygotowanego szablonu, wody oraz urządzenia wysokociśnieniowego. Umieszczenie komunikatu jest możliwe ponieważ powierzchnie chodników są w naturalny sposób zabrudzone, dzięki reverse graffiti czyścimy płyty chodnikowe, kostki brukowe, asfalt i w ten sposób wyczyszczony fragment tworzy kontrast a co najważniejsze ku zaskoczeniu przechodniów ukazuje się przygotowany wcześniej atrakcyjny komunikat. Ta technika jest rozwiązaniem, które nie uszkadza i nie ingeruje w nawierzchnie, po prostu czyści zostawiając po sobie pożądany komunikat dokładnie tam gdzie Twój potencjalny klient się znajduje.

Zalety

  • Oryginalność i innowacyjność.
  • Możliwość umieszczenia reklamy dokładnie tam gdzie Twój potencjalny klient się znajduje oraz w miejscach do tej pory niewykorzystywanych.
  • Brak ograniczeń jeśli chodzi o format i kształt jak i również brak ograniczeń co do wielkości i ilość reklam.
  • W 100% przyjazne środowisko, nie ingeruje w nawierzchnie.
  • Ekonomiczność – niski nakład kosztów, w stosunku do ilości i skuteczności przekazu.
  • Krótki czas na przygotowania startu kampanii (10-14 dni od momentu podpisania umowy).

Warto pamiętać

Najważniejszym elementem odpowiadającym za skuteczność zastosowania techniki jest nawierzchnia i jej odpowiedni kontrast. Różne rodzaje podłoża reagują odmiennie na czyszczenie, dlatego w trosce o wysoki standard usługi zawsze wykonujemy symulacje kampanii czyli sprawdzamy i rekomendujemy miejsca najlepsze pod względem technicznym, ruchu potencjalnych klientów oraz widoczności i trwałości przekazu. Komunikat stworzony za pomocą tej techniki utrzymuje się od 2 tygodnie nawet do 6 miesięcy w zależności od kontrastu nawierzchni, ruchu ulicznego oraz warunków atmosferycznych.

Koszty

Ceny zaczynają się już od 800 zł, ale ponieważ na koszt kampanii wpływa wiele zmiennych konkretną ofertę przygotujemy w ciągu 24h od złożenia zapytania i ustaleniu następujących czynników: liczby lokalizacji, ilość miast oraz wielkości reklam.

Zaufali nam