+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

Reklama ambientowa

Kampanie niestandardowe – reklama ambientowa. Jako agencja kreatywna zajmująca się wyjątkowymi kampaniami jesteśmy specjalistami w zakresie niestandardowej reklamy, dlatego też nie ma dla nas rzeczy niemożliwych a nasz zespół wraz z firmami współpracującymi jest po to aby zrealizować najbardziej wyszukane i niestandardowe pomysły, łącząc ze sobą przeróżne techniki i możliwości z wielu dziedzin życia. Naszą propozycją jest stworzenie reklamy, która będzie wyróżniała się na tle innych, będzie doskonale wpisywała się w nowe trendy komunikacji, w których to wiodącą rolę odgrywa akcja ambientowa nakierowana na bezpośrednią relację z konsumentem.  Chcesz wyróżnić się oraz spowodować ogromny szum medialny przy Twoim projekcie, zgłoś się i zobacz na czym polega nasz inny sposoby myślenia o komunikacji, mediach i marketingu.

Zalety

• Oryginalność.
• Nieograniczone możliwości kreacji
• Brak ograniczeń co do wielkości, formatu oraz ilości reklam.
• Duży potencjał PR
• 100% oryginalne pomysły.
• Zawsze przykuwa uwagę i wzbudza duże zainteresowanie.

Warto pamiętać 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych,  jedynym ograniczeniem jest budżet w ramach którego zawsze przygotujemy propozycję skutecznych działań. Stworzymy od podstaw całe instalacje, scenografie, zbudujemy budowle z lodu, namalujemy graffiti które powoduje złudzenie optyczne, zaaranżujemy dosłownie wszystko co tylko będzie klient potrzebował, żeby osiągnąć swój cel marketingowy.

Koszty

Nie ma możliwości, aby ustalić cenę nie znając potrzeb kampanii i jej celu. Skontaktuj się z nami a niezwłocznie przygotujemy wycenę.

Zaufali nam