+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

Rain Graffiti – deszczowe graffiti

raingraffiti

Rain Graffiti /deszczowe graffiti, wodne graffiti, rainworks/ – to bardzo spektakularna technika oparta na najnowszych osiągnięciach nauki, całkowicie biodegradowalna i nietoksyczna. Wyjątkowość tej techniki polega na fakcie, że komunikat pojawia się dopiero po zmoczeniu nawierzchni czy to za pomocą celowego działania lub też w wyniku warunków atmosferycznych (deszcz, mgła, duża wilgoć). Kiedy powierzchnia płaska jest sucha komunikat nie jest widoczny lecz kiedy tylko spadną pierwsze krople deszczu, ku zaskoczeniu odbiorców ukazują się doskonale widoczne komunikaty pozostające ciągle suche w odróżnieniu od reszty nawierzchni. Zaprojektowane przez nas reklamy są umieszczane na powierzchniach płaskich za pomocą specjalnie przygotowanego szablonu i wodnej mieszanki opartej na bazie nanotechnologi. Trwałość takich reklam w zależności od nawierzchni i natężenia ruchu pieszego to od kilku miesięcy nawet do 2 lat.

https://www.instagram.com/p/CPNMeXojL2G/

Zalety

• Spektakularność oraz trwałość (nawet do 2 lat).
• Możliwość umieszczenia reklamy dokładnie tam gdzie Twój potencjalny klient się znajduje oraz w miejscach do tej pory niewykorzystywanych.
• Odporność na deszcz i wilgoć.
• Brak ograniczeń jeśli chodzi o format i kształt jak i również brak ograniczeń co do wielkości i ilość reklam.
• W 100% przyjazne środowisko, nie ingeruje w nawierzchnie.
• Ekonomiczność – niski nakład kosztów, w stosunku do ilości i skuteczności przekazu.
• Krótki czas na przygotowania kampanii (10-14 dni od momentu podpisania umowy).

Warto pamiętać

W momencie umieszczania reklamy nawierzchnia musi być całkowicie sucha. Śliska nawierzchnia ma mniejszą przyczepność przez co może to wpłynąć na trwałość komunikatu. Technika rewelacyjnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie mokra nawierzchnia jest standardem więc z powodzeniem może zostać wykorzystana w wodnych parkach, basenach, przy zbiornikach wodnych.

Koszt

Ceny zaczynają się już od 800 zł. Na ostateczny koszt kampanii wpływa wiele zmiennych. Napisz do nas i określ swoje potrzeby oraz możliwości budżetowe a my w ciągu 24h przygotujemy ofertę i dostosujemy rozwiązania dla Ciebie.

Zaufali nam