+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

Sand Printing – piaskodruk

sandprint

Piaskodruk /graffiti z piasku, sand printing/ – to technika polegającą na tworzeniu reklam i komunikatów na powierzchniach płaskich, za pomocą specjalnie przygotowanej mieszanki piasku i specjalnie zaprojektowanego wcześniej szablonu. Proces realizacji kampanii zawsze wzbudza duże zainteresowanie przechodniów oraz potencjalnej grupy docelowej klientów, ze względu na element zaskoczenia jak i użyte składniki. Tworzony komunikat w sposób naturalny z czasem zanika dzięki czemu świetnie nadaje się do użycia  zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz gdyż kompletnie nie ingeruje w nawierzchnię. Trwałość takich reklam w zależności od nawierzchni i natężenia ruchu pieszego to od kilku godzin do nawet kilku dni.

Zalety

• Oryginalność i innowacyjność.
• Możliwość umieszczenia reklamy dokładnie tam gdzie Twój potencjalny klient się znajduje oraz w miejscach do tej pory niewykorzystywanych.
• Możliwość wyboru kolorów piasku użytego do stworzenia komunikatu.
• Brak ograniczeń jeśli chodzi o format i kształt jak i również brak ograniczeń co do wielkości i ilość reklam.
• W 100% przyjazne środowisko, nie ingeruje w nawierzchnie.
• Ekonomiczność – niski nakład kosztów, w stosunku do ilości i skuteczności przekazu.
• Krótki czas na przygotowania kampanii (10-14 dni od momentu podpisania umowy).

Warto pamiętać

Ze względu na swoja naturę, graffiti z piasku jest rozwiązaniem tymczasowym. Nawierzchnia musi być sucha, nie może być stojącej wody, dopuszczalna jest wilgoć lub zroszenia po deszczu. Śliska nawierzchnia ma mniejszą przyczepność przez co komunikat może utrzymać się krócej. Technika z powodzeniem może też zostać wykorzystana w pomieszczeniach zamkniętych na takich nawierzchniach jak dywany i wykładziny.

Koszty

Ceny zaczynają się już od 500 zł. Na ostateczny koszt kampanii wpływa wiele zmiennych, dlatego konkretną ofertę przygotujemy w ciągu 24h od złożenia zapytania i ustaleniu następujących czynników takich jak: liczba lokalizacji, ilość miast, wielkości reklam, ilości indywidualnych projektów szablonu.

Zaufali nam