+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

Moss Graffiti – instalacje z mchu i roślinności

Moss graffiti czyli graffiti z mchu, to dosłownie najbardziej zielona z technik przez nas oferowanych, a to dlatego, że do stworzenia komunikatu używamy żywej roślinności w postacie mchu lub trawy pochodzących ze specjalnych plantacji zajmujących się hodowlą tego typu roślinności przeznaczonych do masowego użytku.  Mech który używamy idealnie nadają się do dowolnej kompozycji, jest miękki i plastyczny dzięki temu możemy utworzyć każdy logotyp, komunikat a jeżeli jest potrzeba to i całą ścianę pokryjemy roślinnością w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki użyciu żywych roślin, stworzone przez nas komunikaty budzą wśród odbiorców ogromne zaciekawienie i wyjątkowo pozytywne emocje, potencjalny klient dosłownie obcuje z komunikatem niejednokrotnie chcąc dotknąć zaskakującą oraz piękną zieloną instalację.

Zalety

  • Oryginalność.
  • Możliwość formowania dowolnych kształtów.
  • Brak ograniczeń co do wielkości, formatu oraz ilości reklam.
  • Nie wymaga dodatkowej pielęgnacji.
  • Produkt naturalny, 100% przyjazny środowisko.
  • Możliwość wykorzystania 31 kolorów mchu.
  • Przykuwa uwagę i wzbudza duże zainteresowanie.

Warto pamiętać

Nie ma żadnych ograniczeń co do typu nawierzchni na której umieścimy instalację z mchu. Instalacje roślinne takie jak mech są podatne na warunki atmosferyczne, w zależności od tych warunków (nasłonecznienie i wilgotność) mech zachowuje swoją niezmienioną strukturę od 4 tygodni (bezpośrednie działanie słońca) do aż 3 lat i więcej ( w pomieszczeniach zamkniętych). Nasz mech został poddany specjalistycznej obróbce i jest odporny na ogień więc bezpiecznie może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych.

Koszty

Ceny w zależności od skomplikowania projektu zaczynając się już od 800 zł / m2. Na koszt kampanii wpływa wiele zmiennych, każde zlecenie jest ręcznie wykonywane przez naszych specjalistów, dlatego konkretną ofertę cenową przygotujemy w ciągu maksymalnie 24h od złożenia zapytania. Napisz do nas, chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Próbnik kolorów
Mech - próbnik kolorów

Zaufali nam