+48 607 376 766
info@greencontrast.pl

O nas

Nasz zespół

Jesteśmy agencją kreatywną zajmującą się dostarczaniem nowych, odważnych i oryginalnych sposobów komunikacji marketingowej. W nowatorski sposób poruszamy wyobraźnię i przyciągamy uwagę żądanej publiczności, gdyż reklamy naszego autorstwa zdecydowanie wyróżniają się z natłoku komunikatów stosowanych w dzisiejszych czasach w przestrzeni publicznej. Nasz zespół to grupa profesjonalistów i jednocześnie zapaleńców z doświadczeniem i wiedzą w zakresie ekologicznych nośników oraz reklamy i marketingu.

Korzystamy z darów matki natury: wody, brudu, kurzu, piasku, ziemi, śniegu, lodu, mchu, traw i dzięki temu tworzymy niekonwencjonalne i zaskakujące komunikaty. Opracowane przez nas techniki pozwalają na tworzenie oryginalnych i nietypowych wizualnie przekazów co sprawia, że wyjątkowo skutecznie reklamy naszego autorstwa skupiają na sobie uwagę i co najważniejsze pozostają w pamięci docelowego odbiorcy.

Realizujemy  kampanie reklamowe, marketingowe i PR, eventy, promocje i inne wydarzenia wymagające rozgłosu i bardzo precyzyjnego dotarcia do określonego grona Twoich potencjalnych klientów. Wykonane przez nas reklamy pojawiają się tam gdzie nikt do tej pory się ich nie spodziewał, wybieramy najlepsze lokalizacje, tak aby w pierwszej kolejności zaskoczyć i przykuć uwagę.  Kampanie pojawiają się zawsze tam gdzie jest Twój klient, przez co traktowany jest indywidualnie a nie masowo co jeszcze skuteczniej wzmacnia komunikat i buduje relację.

Z powodzeniem wpisujemy się w istniejące plany marketingowe, ale również tworzymy je od podstaw, nasz zespół kreatywno – projektowy szyje rozwiązania na miarę, opracowując koncepcje i przygotowując kreacje, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko inspirujące wyzwania.

Daj się zaskoczyć !

Zaufali nam